e-commerce.pl Mapa Strony Powiadom Kontakt
Data środa, luty 26, 2020
 
 

Twoje ustawienia

Kategorie

Narzędzia

Znajdź produkt

 

Najnowsze opinie

Energy Poland Cytovital

Kremy Firmy ENERGY przyjazne są dla każdej skóry, wygładzają blizny, zmarszczki, łatwo zmywalne,o zapachu ziół więcej »

 
 

Energy Poland Protektin

Protektin można z powodzeniem wykorzystać przy leczeniu brodawek dzięki jego przeciwwirusowemu działaniu (niektóre brodawki wywołane są... więcej »

 
 

Energy Poland Droserin

Droserin złagodzi uczucie pieczenia w gardle, a ze względu na zawartość imbiru i tymianku ukrwi i rozgrzeje chore miejsca. Dzięki dziewannie... więcej »

 
 

Energy Poland Rucitelit

działa na regenerację i dobry stan górnych warstw skórnych, dzięki wysokiej zawartości przeciwutleniaczy. Ruticelit jest również wspaniałym... więcej »

 
 

drNatura Oczyszczacz Jelit Colonix

Prawdopodobnie powtórzę w przyszłym roku więcej »

 
 

Novartis Theraflu ExtraGRIP

Ocena ogólna:
5.0
1
głosów

Polecany przez: 549/1105 osób (
50
%)


oceń produkt:

poleć produkt: polecam nie polecam
Jakość:
Cena:
Wygląd:
Skuteczność:
5.0

4.0

5.0

5.0

Dodaj swoją opinię!

Dostępny od: 12,69 zł

Porównaj ceny tego produktu »





kliknij aby powiększyć

wybierz miniaturę:

Sprawdź cenę »


 


Producent: Novartis
Kategoria: Pozostałe preparaty


Informacja dostępna w serwisie od: 17.09.2009 (3813 dni)
Produkt był oglądany: 6609 razy

Przeczytaj: 1 opinii o Novartis Theraflu ExtraGRIP
data najnowszej opinii: 10.08.2011 Dodaj swoją opinię

Novartis Theraflu ExtraGRIP nie ma żadnych komentarzy. Aby dodać swoją uwagę do opinii innych lub zadać pytanie dotyczące produktu, dodaj własny komentarz

Opis produktu:

Lek wieloskładnikowy. Zawiera jako substancje czynne: chlorowodorek fenylefryny zmniejszający przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, paracetamol działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowo oraz maleninan feniraminy - substancję antyhistaminową zmniejszającą produkcję śluzowej wydzieliny w nosie.
Theraflu ExtraGRIP po rozpuszczeniu w wodzie tworzy gorący, aromatyczny napój.
Wskazania do stosowania:
Leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno - stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.

Skład:
1 saszetka zawiera:
substancje czynne: paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg,
maleinian feniraminy 20 mg,
substancje pomocnicze: sacharoza, acesulfam potasowy, barwnik D & C Yellow No 10,
żółcień pomarańczowa, maltodekstryna M100, krzemionka koloidalna uwodniona, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy...

Kliknij aby rozwinąć pełny opis produktu

Zgłoś uzupelnienie lub błąd w opisie produktu

 

 

do góry


Opinie o Novartis Theraflu ExtraGRIP


Ocena ogólna:


Jakość:

Cena:

Wygląd:

Skuteczność:

Autor: marian(gość)/e-commerce.pl | Posiada/korzysta z tego produktu: ponad rok
Data napisania opinii: 09.08.2011 | Czy oceniający poleca ten produkt? TAK

Zalety produktu:

Wady produktu:

Opinia o produkcie:
NA GRYPĘ

TEN LEK WŁAŚNIE ZAŻYJ NIEZWŁOCZNIE
HERBATKĄ MALINOWĄ POPIJ
ENERGICZNY SEN NA CIĘ SPOCZNIE
RAZ NA ZAWSZE WYLECZYSZ GRYPĘ
A KIEDY GORĄCZKA JUŻ MINIE
FLEGAMINĄ POKONASZ CHRYPĘ
LEKARSTWO BÓL UŚMIERZY SKRÓCI
UŚMIECH RADOSNY TEŻ POWRÓCI

PIERWSZE LITERY TEGO WIERSZYKA MÓWIĄ ZA SIEBIE



Przydatność opinii 61% (
30/49
osób)
| Oceń tą opinię: przydatna / nieprzydatna


 

Dodaj opinię o produkcie Novartis Theraflu ExtraGRIP


Imię / nick:

Jeżeli masz już konto w serwisie, najpierw się zaloguj. Dzięki temu opinia zostanie podpisana Twoją nazwą użytkownika, a Ty będziesz mógł ją później łatwo odnaleźć na liście "moje produkty".

Ocena ogólna:


Jakość:
Cena:
Wygląd:


Skuteczność:



Zalety produktu:

Wady produktu:


Opinia o produkcie:



Czy polecasz ten produkt:


Posiadam/korzystam z tego produktu:





Dodaj swój komentarz, pytanie lub odpowiedź do dyskusji o produkcie


Imię / nick:

Jeżeli masz już konto w serwisie, najpierw się zaloguj. Dzięki temu wypowiedź zostanie podpisana Twoją nazwą użytkownika, a Ty będziesz mógł ją później łatwo odnaleźć na liście "moje produkty".

Treść wypowiedzi
 (UWAGA: Jeśli chcesz dodać OPINIĘ o produkcie, kliknij tutaj »)




Zobacz także:


Novartis Theraflu Zatoki



Producent: Novartis
Kategoria: Pozostałe preparaty

Medagro CODIPAR



Producent: Medagro
Kategoria: Pozostałe preparaty

Bayer Tabcin



Producent: Bayer
Kategoria: Pozostałe preparaty

Polpharma Polopiryna S



Producent: Polpharma
Kategoria: Pozostałe preparaty

Polpharma Polopiryna C



Producent: Polpharma
Kategoria: Pozostałe preparaty

Polfa Warszawa Asaltec 325



Producent: Polfa Warszawa
Kategoria: Pozostałe preparaty

Najnowsze produkty Novartis:


Novartis Excedrin MigraStop


Novartis Venoruton 300 kapsułki


Novartis Orofar aerozol


Novartis Orofar tabletki


Novartis Orofar MAX


Novartis Fenistil na Rany


 

+ top

 

Copyright © Kasat Sp. z o.o.