Informacja dostępna w serwisie od: 15.03.2011 (4342 dni)
Produkt był oglądany: 27110 razy
Przeczytaj: 4 opinii o Lidl W5 Spray do czyszczenia piekarnika data najnowszej opinii: 24.04.2017 Dodaj swoją opinię
Przeczytaj: 1 komentarzy dla Lidl W5 Spray do czyszczenia piekarnika data ostatniego komentarza: 2017-04-12 07:50:55
Opis produktu:
Spray do czyszczenia piekarnika W5 samoczynnie rozpuszcza zaschnięte zabrudzenia w piekarnikach, na blachach lub rusztach. Aktywna pianka dotrze
w trudno dostępne miejsca, czyszcząc szybko i skutecznie.
Autor: Robert(gość)/senior.pl | Posiada/korzysta z tego produktu: rok
Data napisania opinii: 22.06.2016 | Czy oceniający poleca ten produkt? TAK
Zalety produktu:
- Jest super
Wady produktu:
- zapach
Opinia o produkcie:
Produkt super tylko nie osiagalny w sklepach LIDL od dłuższego czasu. Zamiennik - W5 w płynie - jest o wiele gorszy i mniej wydajny. Szkoda, że Lidl przestał go sprzedawać.
Autor: Pepa(gość)/e-commerce.pl | Posiada/korzysta z tego produktu: dopiero co kupiłem
Data napisania opinii: 21.07.2015 | Czy oceniający poleca ten produkt? TAK
Zalety produktu:
- ładnie wyczyścił zapieczone kierownice w turbinie TDi
Autor: Eve(gość)/senior.pl | Posiada/korzysta z tego produktu: rok
Data napisania opinii: 07.10.2013 | Czy oceniający poleca ten produkt? TAK
Zalety produktu:
- Skuteczny, usuwa nawet stary zaschnięty tłuszcz zarówno z wnętrza piekarnika jak i szyby, niska cena.
Wady produktu:
- Drażniący zapach
Opinia o produkcie:
Bardzo dobry środek. Pierwszy raz wypróbowałam na starym zapuszczonym piekarniku i usunęłam cały stary tłuszcz (czyściłam kilka razy, ale środek jest wydajny). Wcześniej kupiłam środek za ponad 20 zł i wcale nie działał. Jedyny minus to zapach - taki żrący, drażniący oczy. Lepiej używać kiedy dzieciaki śpią :)